Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Українська універсальна біржа

Українська універсальна біржа (УУБ) створена 7 жовтня 1997 змогла стати однією з найперших українських організацій, яка надає величезний професійний спектр біржових послуг. Вона бере активну участь в українській ринковій економіці.

Українська універсальна біржа uub.in.ua це офіційна електронна торговельна площадка в системі публічних ринкових закупівель Прозорро. Тисячі постачальників України та за кордоном мають можливість працювати і розширюватися шляхом долі в електронній формі в державних тендерах з системою Prozorro.

Організація розроблена з включенням стандартів безпеки і вдосконалених технологій, що дає їй бути в топі організацій на ринку.

Українська універсальна біржа дає можливість використовувати систему, що постійно вдосконалюється, гарантує високий рівень якості сервісу.

Маючи зв’язки з країнами і представників в містах та західних регіонах, пройшла 1-4 рівні акредитації і є членом профільних асоціацій і союзів.

Біржа забезпечує професійною підтримкою контакт центру, регулярно вносить новизну у навчальні матеріали та проводить семінари для людей, які хочуть знати більше, а також публікує потрібні інструкції.

База Prozorro концентрує в собі всі державні аукціони. Українські підприємства та органи влади публікують в електронному вигляді тендери на закупівлю товарів, робіт і послуг. Цей майданчик дає можливість постачальникам брати участь і вигравати в державних тендерах.

Як взяти участь?

Зареєструватися в даній системі, після цього ви отримаєте доступ до персонального кабінету, де потрібно: 

  1. створити компанію і заповнити профіль; 
  2. знайти товар і закупівлю за сферою і побажанням, для цього можна користуватися фільтрами і ключовими словами; 
  3. підготувати і подати пропозицію на тендер в електронному вигляді, воно повинно складатися з документів і ціни, сформованими відповідно до переліку замовника.
  4. надати скан документів з ціною, подаються в тендер, тільки після цього участь користувача в торгах буде вважатися активним; 
  5. система визначає переможця торгів.

після прийняття пропозиції замовником, потрібно підписати з ним договір протягом 20 днів (довідки оформляються протягом 5 днів).