Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Типи нерухомості на електронних торгах

Оренда нерухомості – це досить серйозна процедура, й до неї потрібно підходити відповідним чином. Ви повинні розуміти, що це не канцелярія, не меблі і навіть не електроніка. Мова йде про значно більш дорогі об’єкти, тому й підходити до цього питання потрібно відповідним чином. На сьогодні, можна взяти участь в таких аукціонах, користуючись різними електронними майданчиками. В цьому  плані у користувачів є досить великий вибір. Вони можуть самостійно обирати той сервіс, який буде здаватись їм максимально зручним в користуванні.

На сьогодні, є близько 10-ти сервісів, що акредитовані в ПроЗорро. Відповідно, це саме ті ресурси, що перевірені часом та яким можна довірятись без будь-яких сумнівів. Серед цих сайтів можна виділити sale.uub.com.ua. Українська універсальна біржа вважається одним з перших майданчиків, що почав надавати такі послуги.

Не дивно, що більшість користувачів віддає перевагу саме цьому сервісу. Окрім його надійності, не можна не нагадати, що сервіс ще й максимально зручним. В цьому плані велика заслуга розробників, що витратили багато часу на те, щоб створити зручний продукт.

Яку нерухомість можна придбати на торгах?

Це одне з тих питань, що задається першочергово. Користувачі зазвичай зацікавлені в тому. щоб дізнатись, які саме види нерухомості можна орендувати на онлайн-торгах. Без будь-якого аналізу можна говорити про те, що вибір нерухомості дійсно великий. Ви можете спокійно обирати той розділ, що буде здаватись вам більш цікавим.

Говорячи більш детально, можна легко виділити декілька цікавих груп:

  1. Комунальні об’єкти – мова йде про певні приміщення, що раніше використовувались за прямим призначенням. Досить часто такі об’єкти перестають використовуватися державними установами, але потребують подальшого догляду, оплати за ремонт й тому подібних послуг. Відповідно, більш зручним варіантом є виставлення такої нерухомості на торги;
  2. Комерційна нерухомість – це окрема категорія об’єктів та приміщень, які мають саме цільове призначення. Це означає, що такі об’єкти дуже добре підходять для того, щоб створювати там певний бізнес. Важливо зазначити, що потрібно приділяти увагу тому, в якому стані знаходиться виставлений на торги об’єкт;
  3. Житлова нерухомість – це вже більш популярна категорія лотів. Мова йде саме про житлові квартири, які можуть виставлятися на торги державою, через несплату внесків по кредиту від боржників. Відповідно, квартира забирається на баланс держави, після чого виставляється на аукціони, де інші учасники можуть придбати її за меншою ціною;
  4. Земельні ділянки – це також певна категорія нерухомості, яку також не варто обходити стороною. Ви можете ознайомитися з різними типами ділянок звертаючи увагу на їх безпосередньо призначення. Обирати такі об’єкти також дуже важко, тому до цього процесу потрібно підходити максимально підготовленим.

Це лише декілька прикладів нерухомості, яку можна придбати в форматі онлайн-торгів. Сам перелік оголошень постійно оновлюється. І там можна шукати ще більш цікавих категорій нерухомого майна.

Ви можете ознайомитися з повним переліком доступних оголошень про оренду нерухомості, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/filter/leasehold. Тут ви зможете знайти всі цікаві вам лоти й більш детально з ними ознайомитися. Все це робиться елементарним чином, тому й особливих проблем з тим, щоб дізнатися всю важливу інформацію виникати не повинно. Головне – це не поспішати й робити все поступово.