Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Хто продає ліс-кругляк та як його придбати

Ліс-кругляк представляє собою різновид необробленої деревини. Його продають лісові господарства України після проведення санітарної вирубки лісу. Необроблена деревина буває хвойною та листяною. Обидва її види широко використовуються в будівництві та промисловості. Продаж деревини українськими лісгоспами дозволяє отримати мільярди гривень прибутку. Частина отриманих від реалізації лісоматеріалів коштів йде на оновлення лісів та розвиток лісового господарства України.

Найпоширенішим видом деревини, що продається у вигляді лісу-кругляку, є сосна. Деревину цієї породи можна придбати на відкритих онлайн торгах, про що детальніше написано тут https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-lis-kruglyak-sosni-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprod/. Така популярність цієї хвойної породи обумовлена тим, що вона є ідеальною для будівничої та меблевої галузі.

Як придбати ліс-кругляк через онлайн торги

Для того щоб стати власником цієї цінної сировини, потрібно спочатку обрати ЕТМ та зареєструватися на ньому. Після цього можна буде зайти в систему, як учасник та обрати потрібний лот. Після сплати гарантійного внеску можна прийняти участь в онлайн торгах, що будуть проводитися відкрито в назначений час. Усі лоти виставляються на ЕТМ, акредитованих в системі Прозорро, тому якщо товар був виставлений на одному торгівельному майданчику, то він автоматично відобразиться і на усіх інших. Тому, зареєструвавшись на будь-якому ЕТМ, потенційний покупець отримає доступ до усієї бази даних лотів торгівельної системи Прозорро.Продажі.

Необхідно знати про те, що ліс-кругляк та інші види лісоматеріалів в Україні продаються об’ємом від 150 кубічних метрів та вартістю від 200 тисяч гривень. Якщо на даний момент немає потрібного лоту, можна оформити розсилку, за допомогою якої ви будете отримувати інформацію щодо появи нових цікавих лотів, які можуть задовольняти пошукові параметри. За усіма питаннями, що стосуються участі в онлайн торгах, зареєстрований учасник може звертатися до особистого менеджера торгівельної платформи, який також може допомогти з пошуком потрібного лоту.

Наразі завдяки новій системі продажу лісоматеріалів, державі вдалося подолати багато корупційних схем продажу деревини в Україні. В системі Прозорро немає місяця для хабарництва та змов, тому торги ведуться чесно і відкрито.