Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Як ProZorro та Асоціація бірж та електронних майданчиків забезпечують прозору торгову платформу

Система ProZorro потрібна для вирішення питань, що виникають під час операцій з державою. Це гарантує відкритість кожного процесу, а Біржи та електронні платформи відповідають за безпеку електронних платформ.

Позитивні моменти ProZorro

Основними перевагами можна назвати:

  1. Розвинене суперництво між сайтами;
  2. Зручність процесу купівлі-продажу;
  3. Дані відкриті, зібрані в одному місці та заповнені;
  4. Стандартизовані правила;
  5. Безпека. Центральна аналітична база суттєво знижує ймовірність крадіжок та злому та дозволяє швидко усунути вразливі місця;
  6. Прозорість операцій, внаслідок чого кожен має доступ до інформації про процес та учасників;
  7. Зв’язок на платформі державних та приватних тендерів не тільки розширює коло прийнятних партнерів, але і дає ймовірність об’єктивної конкуренції величезній кількості акредитованих сайтів;
  8. Дані максимально свіжі, що дозволяє контролювати торгівлю в режимі реального часу. Це важливий фактор, що підтримує ефективність усіх операцій.

Інтернет-платформи як спосіб легального та вигідного продажу товарів та продуктів

Спектр прийнятних операцій дуже широкий і включає як землю, будинки, так і машини автомобілів, що віддаються за борги, а також акції, дорогі цінні папери юридичних та фізичних осіб та інше майно компаній, що переживають банкрутство. Крім того, важливо відзначити ймовірність малої приватизації, тобто отримання компаній, землі, будівель та частки акцій, що належать уряду. Також електронні платформи виступають як місце продажу природних джерел, офіційних дозволів та деяких інших видів продукції.

Державне та комунальне майно, на думку уряду, зобов’язане здавати в позачергову оренду через відкриті та перевірені електронні аукціони. Це рішення готується протягом тривалого періоду часу. За ці роки було продано величезну кількість партій, включаючи активи, акції та нерухомість.

Користувачам, акредитованим системою ProZorro, забезпечується пильний контроль з боку Асоціації бірж та електронних платформ aeaep.com.ua, повний доступ до торгів та підтримка в їх діяльності. Порівняно з іншими біржами, де домінує непрозорість, електронна система за своєю суттю є відвертою і зрозумілою для будь-якого учасника під час кожного аукціону. І можуть бути присутніми найрізноманітніші люди, будь то представники ЗМІ або контролюючого органу.