Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Як отримати точну інформацію щодо ринкової вартості природного газу та нафти на УЕБ

Українська енергетична біржа відома як єдине джерело, яке впливає на встановлення біржових котирувань на конкретні енергоресурси. Діяльність системи регулює держава. Представники міністерства провели перевірку та оцінили діяльність біржі. Результати перевірки дозволили вирішити, що вартість природного газу та нафтопродуктів може складатися з орієнтовних показників УЕБ.

Формування вартості горючих матеріалів на УЕБ

Останні показники вартості нафтопродуктів, котрі продають на публічних аукціонах, можуть зрости. Відповідно до офіційної заяви експертів з економічного розвитку, на коливання котирувань впливають не тільки внутрішні впливи біржових котирувань УЕБ, а й зовнішні показники європейських біржових систем.

Вартість горючих речовин складається с декількох параметрів у вигляді:

1.      Попередніх розрахунків вартості конкретного виду пального в залежності від умов договору..

2.      Офіційного курсу гривні по відношенню до договору.

3.      Показників біржових котирувань в Європі.

4.      Значень біржових котирувань на Українській енергетичній біржі.

Міністерство розробило ряд універсальних порад, які допоможуть орієнтуватися в змінах на ринку котирувань. При цьому будь-які зміни вартості природного газу повинні вказувати в додаткових пунктах угоди, якщо справа йдеться про публічні аукціони.

УЕБ – надійне джерело інформації

УЕБ виконує ретельну перевірку кожного учасника. Вона забезпечує всі умови, щоб переможцем аукціону міг стати тільки той, хто запропонував найбільш вигідний варіант. Користувач може виконувати будь-які види операцій. Для цього знадобиться тільки ПК з доступом в інтернет. Для цього непотрібно кудись їхати, вирішувати складні задачі. Система сама може виявити переможця. Кожен учасник може бути впевнений, що його інтереси будуть повністю захищені.

Якщо звернутися на сайт www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/, можна дізнатися вартість природного газу. Для цього створений спеціальний калькулятор. Якщо ввести в нього відповідні дані, система видасть точні показники. В своїй роботі система опирається на рекомендації законодавчих органів. При необхідності користувач може звернутися за допомогою до менеджерів та отримати безкоштовну консультацію по організації співпраці на вигідних умовах.