Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Оренда вагонів в системі Прозорро.Продажі

У 2020 році український сайт з офіційними тендерами Прозорро.Продажі розпочали первинний пілотний проект з Укрзалізницею, орендували вагони. В даний час не всі автомобілі можна використовувати одночасно, тому цей крок був ефективним. Крім того, для вантажних поїздів важливо заробіток, дохід, а не байдикування у депо. Найбільш дефіцитні вагони в Україні – це вагони з відкритим верхом та зерновози. Тому перш за все вони почали їх реалізовувати, точніше здавати в оренду. Орендарі виставляли лоти з кількома вагонами, тому на початку торгів було 5-10 вагонів, зараз ця цифра становить близько 50 вагонів.

Оренда автомобілів «Укрзалізниці» на Прозорро.Продажі та їх особливості

До початку виставлення лота важливим моментом були підготовчі роботи – інновації для продажу вагонів. Крім того, усі документи повинні мати юридичне забезпечення. Для кожного учасника аукціону важливі були надійність і чесність угод. Такою платформою є Прозорро.Продажі, де існує повністю офіційний юридичний супровід, і всі операції здійснюються прозоро. Не так давно, приблизно три роки тому, сайт тільки почав свою реалізацію. Тут приватна та державна власність виступали як об’єкти, які були виставлені на продаж, в оренду.

Основними особливостями оренди автомобілів «Укрзалізниці» в системі Прозорро є легалізація корупції. Учасникам торгів важливо мати змогу познайомитися з будь-яким продавцем чи орендодавцем, оглянути товар та взяти участь у чесних та законних торгах.

Важливо врахувати нюанс, що всі ціни на оренду спеціальних автомобілів вказуються за кожен день оренди. Після вибору переможця та підведення підсумків встановлюється загальна сума транзакції.

Якщо ви ніколи не брали участі в аукціоні, то навіть ви зможете це зробити. Потрібно лише зареєструватися на сайті Української універсальної біржі. Інтерфейс сайту надзвичайно зручний і зрозумілий, що дозволить вам негайно зробити першу ставку на необхідний лот. УУБ вже тривалий час працює на ринку, і за цей час йому вдалося більш тісно подолати багато корупційних схем та сірих механізмів, які діяли раніше. 

Сьогодні у вас є чарівна можливість взяти участь у прозорих аукціонах. І найголовніше, що для того, щоб взяти участь у чесному аукціоні, вам навіть не потрібно виходити з дому, достатньо зареєструватися в Інтернеті та зробити ставку. Більше про оренду дізнайтесь на сайті УУБ https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-vagoniv/