Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Купівля земель сільськогосподарського призначення

Землі сільськогосподарського призначення можуть бути досить привабливим товаром, котрий варто придбати в тому разі, якщо ви активно займається підприємницькою діяльністю у цій сфері. Проте реальна можливість вільно купувати землю наразі фактично відсутня, тому ви змушені користуватися орендою та іншими варіантами, котрі в силі допомогти вам з цією проблемою.

Сам факт купівлі є припустимим, адже певний ринок у цій сфері дійсно працює вже досить давно. Проте у глобальному сенсі придбання землі залишається недоступним, адже селяни та інші персони котрі володіють земельними наділами, фактично не мають права продавати ділянки.

Причина в мораторії на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення, котрий діє вже досить давно. Він не дає можливостям власникам землі продавати свої ділянки, що звісно ж не зовсім справедливо. Адже якщо людина володіє певною земельною ділянкою, то вона повинна мати реальну можливість не тільки здавати її в оренду, а ще й продавати.

Таке право є виключно необхідним та варто звернути на нього більше уваги

Власне кажучи, саме це й зробив уряд, котрий вирішив зняти мораторій та наразі проводить це законопроект через велику кількість певних систем та правил, котрі в результаті допоможуть вирішити це питання. 

Продаж землі сільськогосподарського призначення відкриває певні досить цікаві перспективи перед підприємцями, котрі активно працюють у цьому напрямку. Їм більше не треба буде постійно орендувати певні земельні ділянки, адже вони зможуть просто придбати необхідні їм земельні наділи та розпоряджатися ними за власним бажанням.

Такий підхід буде більш професійним з точки зору ведення бізнесу та відкриє певні досить цікаві перспективи перед представниками різних сфер бізнесу. Причому сам факт, що ви можете придбати певну земельну ділянку, є прикладом пгляду на цю ситуацію більш розвиненої країни. Суть в тому, що практично у всіх країнах світу можливість продавати землю є нормою, і тільки наші люди вбачають у цьому щось погане.

До речі сам механізм продажу землі також заслуговує на більш детальний розгляд

Продаватись земельні ділянки будуть на відкритому порталі Прозорро, а ви просто зараз можете більш детально дізнатися про механізми роботи даного порталу на спеціальному акредитованому майданчику sale.ueex.com.ua. Тут зосереджено досить багато цікавої інформації, котра стосується насамперед даної проблеми та може гарантовано принести вам певну користь.

Варто просто перейти на сайт та почати знайомитись з особливостями роботи порталу, про які вам неодмінно слід знати. Таким чином ви можете раніше підготуватися до нового процесу продажу земельних ділянок, котрий поки що актуальним не став.

Проте варто говорити про те, що досить скоро ситуація буде зовсім іншою

Вже зараз провелись активні дії щодо того, щоб в результаті все ж зняти мораторій на продаж землі та спробувати отримати власну користь з цього процесу.

Ви повинні більш радикально стежити за цим процесом, щоб долучитись до торгівлі земельними ділянками одразу в той самий момент, коли ці питання стануть для вас більш прозорими та зрозумілими.

Врешті решт торгівля буде відкрита та ви самостійно матимете можливість долучитися до торгів, котрі проводитимуться на порталі Прозорро.

Всі ці торги можуть стати вирішальним кроком для подальшого розвитку економіки країни.
Певні дії стосовно запровадження нового механізму вже були зроблені. Тепер варто просто дочекатись того, коли нова система буде узаконена та працюватиме на повну потужність.