Киев, Столичное шоссе, 104

+38 (066) 404-36-88

Ключові ринки на електронному майданчику УЕБ

Популярність Української енергетичної біржі з кожним днем лише зростає. Це зумовлено великою кількістю факторів і основним з них є сама специфіка енергетичного ринку. На сьогодні є не так багато майданчиків, які можуть запропонувати достатньо умов для того, щоб взяти участь в торгах на природній газ та інші стратегічні ресурси.

Дивлячись на саму назву УЕБ, вже стає зрозуміло, що сервіс орієнтується саме на наданні таких послуг. На сьогодні, саме цей ресурс можна назвати лідером по наданню послуг в сфері енергетики. 

Що стосується самих учасників, то вони отримують змогу взяти участь в онлайн-формат торгів і спробувати стати переможцями в таких аукціонах. Варто зазначити, що вже на етапі подання заявок відсіюється дуже багато учасників. Причина тому дуже проста – це вимоги, які є достатньо складними до виконання.

Ви завжди можете перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/ і вже тут дізнатися про те, які саме вимоги беруться до уваги. Маючи більше інформації про це, ви також отримуєте значно більше можливостей, що точно не буде зайвим.

Які ринки на сайті УЕБ можна назвати основними?!

Питання є в певній мірі суб’єктивним, так як для кожного учасника основним ринком може бути щось своє.

Якщо ж говорити просто про найбільш популярні розділи, то тут можна звернути увагу на:

  • Нафтові вироби;
  • Тверде біопаливо;
  • Вугільна продукція;
  • Електрична енергія;
  • Скраплений та природній газ.

На сьогодні, саме ці напрямки можна назвати стратегічно важливими. Вони ж вважаються й найбільш перспективними, що дуже чітко прослідковується по кількості користувачів, які зацікавлені в тому, щоб взяти участь в таких торгах.

Що стосується вимог до учасників, то вони можуть бути різними. Всі вони чітко прописуються безпосередньо в самих оголошеннях. Такий формат подачі вимог є більш зручним і дає змогу звичайному користувачеві готуватися до конкретно взятого аукціону.

Якщо говорити про моніторинг всіх оголошень – це ще один не зовсім простий процес. Вам потрібно чітко розуміти, що кількість лотів є досить великою і переглянути їх всі — це досить важке завдання. Тому, бажаючи зекономити свій час, ви можете налаштувати розсилку, задавши важливі для себе критерії в фільтрах. 

Таким чином, ви зможете отримувати всі оголошення на свій мобільний телефон та завжди бути в курсі всіх подій, пов’язаних з енергетичною сферою.